GameKingz

På Scenene under byfesten

Byscenen i Byparken Byfesthjerte

Fredag 26. august

21:00 Soul-Party med Prime Time Orchestra

Bærum showteater

Lørdag 27. august

10:30 The Main Level – Boyband

11:45 Sandvika Musikkorps

12:30 Paradeshow med Smågardistene, ordfører Lisbeth Hammer Krog, Kirsti Skullerud Ballett- og Dansestudio, Charmers Cheerleading, Jesus is lord, Cirkus Xanti, Bærum Taekwon-Do klubb, BærMuDa, KGB dans og ballett og GameKingz.

13:40 Dissimilis

14:10 Bærum Pikekor

14:40 Bærum showteater – Utdrag fra Jongelboken

15:00 Musikk og dans fra mange land

16:00 Høvik Janitsjarkorps

16:30 Bærumkoret

17:15 Devils Crue – Hand rock/glam metal

18:15 Skui Brassband

19:00 Grav Storband

21:15 Stabekk Janitsjarorkester

Søndag 28. august

11:00 Friluftsgudstjeneste

12:00 Helt Idiot – pop

12:40 Crossing cultures – Maja Koljcicki med elever på klassisk piano og Crossing Culture Choire

13:30 Bærum Unge Strykere og Jar skoles strykeorkester

14:30 Grav musikkorps

15:15 Asker og Bærum ungdomskorps

GameKingz

Musikktorget

Velkomment til Musikktorget. Her kan du sette deg ned med medbragt mat fra bodene i matmarkedet, eller rett og slett hvile deg til litt hyggelig musikk og underholdning.

Lørdag 27. august

11:00 Kom og dans Sandvika

12:30 Folkedansgruppen Bæringen

13:00 Olsenbanden – Janitsjarkorps

15:00 Kom og dans Sandvika

Sølvteltet i Rådhusparken

Fre 12 og 18:30, lør 14 og 16, søn 14 og 16

«Av historisk grunn» er en forestilling om en potensiell norsk dansehistorie og koreografiske verk som kunne ha blitt skapt. Tre unge koreografer, Ingeleiv Berstad, Kristin Helgebostad og Eivind Seljeseth har intervjuet et 20-talls andre norske koreografer, om prosjekter som av en eller annen grunn ble liggende i skuffen.

Gratis billetter kan du få baerumkulturhus.no

BAKgården Byfesthjerte

Torsdag 25. august

19:30 Avdukning av BAKgårdskatten

20:00 Moods of Riviera – Philip & Friends (med værforbehold)

22:00 Mamma Mia – Utekino

Mamma Mia

Fredag 26. august

16:00 Elever fra Sangskolen i Bærum

16:30 Bærum Veterankorps

17:05 Natalie – Fra Kristin Theisens sangskole

17:30 Doc Holiday Bastards – pop/rock ispedd blues

18:15 Thomas with a T – Singer-songwriter

19:00 Sandvikakoret

19:40 Vokalgruppen Hardkor

20:25 Three Souls – Funk, jazz og fusion

21:15 Guro – Soul

22:15 Grand café – Pop/rock

Lørdag 27. august

12:00 Sandvikens Mandskor

12:30 SaxEntusiastene

13:05 Koriander – Kor med band

13:50 Bærum Verks Musikkorps

14:45 Eplejus trio

15:50 Zechoy – Popinspirert blues og soul

16:50 Elever fra Sangskolen i Bærum

17:30 Live Foyn Friis – Jazz

18:30 Gamle Sandvika Storband med Palle Wagnberg

19:50 Ugly Jack – Rock

21:00 Moods of Riviera (highlights) – Philip & Friends

Søndag 28. august

11:30 Gutta til Pål – Klassisk pop og rock

12:30 Bærum Viseklubb

13:00 Opera til Folket

14:15 Klassisk Duo

15:20 Silje Fuglestad – Pop

16:10 Bærum Viseklubb

17:00 Bærum Big band

 

Legg inn en kommentar

X
%d bloggere liker dette: